skip to Main Content

ТЕРИТОРІЯ “АКВАРІУМУ” ТА ТЦ “ПОЛЯРНОГО” НА ОБОЛОНІ НЕ ЗАБУДОВУВАТИМЕТЬСЯ, – РАДНИК КЛИЧКА

Територія фітнес-центру “Акваріум” та ТЦ “Полярного” на Оболоні не забудовуватиметься.

Це стосується всіх скандальних будівництв в Оболонському район. Про це йдеться в повідомленні адвоката, радника Віталія Кличка з правових питань Олексія Шевчука.

“Мер пообіцяв, що забудови “Акваріуму”, ТЦ “Полярного” та інших болючих точок не буде”, – повідомив Олексій Шевчук.

“Також обговорили і загрозу забудови озера Біле, проти якої виступає величезна кількість мешканців району. В Оболонському районі в першу чергу мають відновлюватись і зберігатись зони відпочинку і спортивні заклади, а не знищуватись заради нових висоток. Команда наших адвокатів буде протистояти забудовникам Озера Біле в судах до останнього і ми докладемо максимум зусиль для збереження вільного простору мешканців Оболонського району”, – зазначив він.
Компанія-забудовник планує звести на місці спорткомплексу “Акваріум” багатофункціональний комплекс, який включатиме кілька багатоповерхівок, спортивно-оздоровчий комплекс з басейнами і СПА. Планувалось також, що у розвиток інфраструктури київської Оболоні пропонують вкласти близько 60 млн гривень. Інвестиції спрямують у реконструкцію гімназії та дитячого садка, будівництво дошкільного закладу, благоустрій озера Біле, облаштування набережної та створення скверів. Такі інвестиційні зобов’язання перед районом девелопер брав на себе на додаток до свого комерційного проекту.

Джерело: kyiv.media