skip to Main Content

«Справу розвалено». Обвинувальний акт проти Савченко і Рубана повернули в прокуратуру

Броварський міськрайонний суд Київської області не обрав запобіжний захід екснародній депутатці Надії Савченко та ексглаві Центру звільнення полонених Офіцерський корпус Володимиру Рубану.

Про це повідомляється у Facebook Савченко.

«Обвинувальний акт зі звинуваченням Надії Савченко та Володимира Рубана „у підриві Верховної Ради мінометами з баржі, що пливе Дніпром“, повернуто прокурору через необґрунтованість звинувачення. У запобіжному заході у вигляді тримання під вартою відмовлено», — заявила екснардепка.

https://www.facebook.com/Savchenko.Nadiia/posts/4461542627276336

двокат Савченко Олексій Шевчук у своєму Facebook підтвердив її слова та додав, що ухвалу можна оскаржити протягом семи днів з дня оголошення.

«Справи Савченко-Рубана більше не існує! Акт повернуто! Справу розвалено!» — написав він.

https://www.facebook.com/oleksiy.shevchuk.1313/posts/10222861387256080

Надію Савченко звинувачували у взаємодії з ватажками бойовиків «Л/ДНР», змові з керівником Центру визволення полонених Офіцерський корпус Володимиром Рубаном та підготовкою теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади.

Сама Савченко відкидала звинувачення у підготовці теракту, заявляючи, що з її боку це була лише провокація і вона хотіла «налякати владу».

Володимира Рубана було затримано 8 березня 2018 року на КПВВ Майорськ з арсеналом зброї. Його підозрювали у незаконному поводженні зі зброєю та підготовці терактів.

У квітні 2019 року Савченко та Рубана звільнили з-під варти, оскільки термін запобіжного заходу минув, а новий їм не обрали.

Джерело: nv.ua