skip to Main Content

“Розенблата затримали без згоди ВРУ”, – адвокат Шевчук

РозенблатКопирайт изображения UNIAN

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) підтвердило, що проводило у четвер “слідчі дії” щодо депутата Борислава Розенблата.

“Дійсно, сьогодні були проведені слідчі дії, але ми не можемо повідомити ані деталей, ані їхніх результатів”, – розповіла речниця НАБУ.

Вона наголосила, що політика не затримували.

Раніше ЗМІ повідомляли, ніби Борислава Розенблата вивели з літака у аеропорту “Київ” за вказівкою НАБУ.

Видання “Лівий берег” написало, що депутат нібито намагався вилетіти до німецького міста Кельн і мав при собі золото та діаманти.

Не повинен повідомляти

Адвокат Борислава Розенблата Олексій Шевчук у коментарі “Українській правді” підтвердив, що його клієнта вивели з літака, однак заперечив повідомлення про наявність у нього коштовностей.

“Він пройшов паспортний контроль, жодних претензій у Прикордонслужби не було до нього. Він вже перебував в літаку, коли зайшли детективи НАБУ. Через нього зупинили літак, витягли його звідти без рішення суду, забрали паспорти, телефон та інші особисті речі… Таким чином, затримали нардепа без згоди ВР”, – відзначив адвокат.

Він також відзначив, що політик планував летіти до Німеччини через проблеми зі здоров’ям.

Сам Борислав Розенблат написав у Facebook, що повідомляв НАБУ про плани щодо виїзду за межі України на три дні, “хоча і не зобов’язаний був про це повідомляти”.

Політик наголосив, що “наразі відсутні будь-які заборони щодо мого пересування”.

“Додав до заяви копії квитків в дві сторони”, – стверджує Борислав Розенблат.

Джерела:

НАБУ підтвердило “слідчі дії” щодо Розенблата

Адвокат: Розенблата зняли з літака, коштовностей не було