skip to Main Content

“Приватні виконавці, як стягнути гроші та майно з боржника?” – тема “Громадської приймальні” на каналі Київ

 

Телевізійний проект каналу Київ “Громадська приймальня – юридична рубрика”, ведучим якого є адвокат кожного киянина Олексій Шевчук, покликаний підвищити рівень правової освіти населення та роз’яснити пересічному громадянину  як діяти в тій чи іншій життєвій ситуації.

Темою сьогоднішньої передачі є: “Приватні виконавці, як стягнути гроші та майно з боржника?”.

Для України інститут приватних виконавців є новим явищем і лише невелика частина населення є обізнаною в даній тематиці. Внаслідок інфляції рівень забезпечення населення в нашій країні різко скоротився, що в свою чергу призводить до ситуації, коли люди не мають змоги платити за рахунками і стають заручниками по обидва боки барикади. Тому і постала необхідність обговорити цю нагальну тему в студії “Громадської приймальні”.

Гостем передачі є Дмитро Титаренко – адвокат, експерт в галузі функціонування приватних виконавців.  Говорили в студії про виникнення в нашій країні інституту приватних виконавців, про всі “ЗА” та “ПРОТИ” впровадження такого інституту, правила функціонування та інше. Піднімали тему стягнення боргових зобов’язань з боржників.

Всі бажаючі телеглядачі телефонували до студії і мали змогу в прямому ефірі задати питання експертам.

Повне відео можливо переглянути за посиланням:

30.08.17 Громадська приймальня 14.00