skip to Main Content

Правоохоронці втручаються в роботу адвокатів і заважають їм виконувати свою роботу

Правоохоронці втручаються в роботу адвокатів і заважають їм виконувати свою роботу. Доходить навіть до тілесних ушкоджень. Кричущі випадки таких порушень відбуваються навіть уже за часів нової, реформованої Нацполіції.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» (на телеканалі ZIK) висловив адвокат Олексій Шевчук.

На думку Олексія Шевчука, правоохоронці грубо втручаються у адвокатську діяльність та навіть перешкоджають правникам виконувати свою роботу.

«У мене запитання: коли хоч один правоохоронець буде притягнутий до відповідальності за втручання в адвокатську діяльність, недопуск адвокатів та нанесення їм тілесних ушкоджень?», – наголосив Шевчук.

Адже, за його словами, кричущі випадки таких порушень відбуваються навіть уже за часів нової, реформованої Нацполіції.

«Адвокатів не допускають, а кодекс ігнорують. Мені цікаво: це незнання закону чи небажання працювати. Тож коли показово покарають хоч когось?», – цікавився Шевчук.

У свою чергу присутній у студії народний депутат України та радник очільника МВС Антон Геращенко підкреслив, що дуже поважає роботу адвокатів, однак серед правників є і ті, які беруть участь у злочинних схемах та розробляють різноманітні махінації щодо несплати податків.

«Зокрема йдеться і про справу відомого депутата Онищенка. Там ціла низка адвокатів – спільники злочинного угрупування. Їм навіть висунили звинувачення у НАБУ», – розповів Геращенко.

Та разом із тим він запевнив: якщо Шевчук назве прізвища справді потерпілих адвокатів, зробить усе, аби захистити їхні права. Однак, схоже, правника не заспокоїла обіцянка нардепа. Шевчук заявив, що сам є захисником одного із адвокатів, які проходять у справі Онищенка, і правоохоронці, які нанесли його клієнтові тілесні ушкодження, досі не покарані.

«У нього зламане коліно. Європейський суд із прав людини сказав, що хтось повинен відшкодувати цю травму. Та досі непокарані правоохоронці, які це зробили. Це були детективи НАБУ, але участь в цьому брали і працівники поліції, які навіть не відреагували належним чином. У мене взагалі таке враження, що поліція просто боїться детективів», – заявив Олексій Шевчук.

Посилання на джерело та відео:

Багато адвокатів бере участь у злочинних оборудках, – Геращенко