skip to Main Content

Право на земельну ділянку або як отримати свої 10 метрів – тема “Громадської приймальні”

Експерт в галузі земельних правовідносин, адвокат Марія Новікова та ведучий програми, адвокат усіх киян Олексій Шевчук обговорювали “гарячу” тему під назвою: “Право на земельну ділянку або як отримати свої 10 метрів”.

Правовідносини у сфері земельного права є одними з найпроблемніших. Земельним кодексом України передбачено право кожного громадянина на безоплатне отримання декількох видів земельних ділянок в залежності від місцезнаходження та цільового призначення. На практиці пересічному громадянину отримати земельні ділянки дуже проблематично. Випуск “Громадської приймальні-юридична рубрика” від 15 вересня 2017 року присвячений роз’ясненню як саме громадяни можуть скористатись своїм правом на отримання земельної ділянки, які проблемні моменти існують в процесі отримання, на який розмір залежно від функціонального призначення ділянки може право безкоштовно претендувати кожен громадянин та багатьом-багатьом іншим “гарячим” питанням, пов’язаним з темою передачі.

“Громадська приймальня” як завжди виходить в прямому ефірі і всі бажаючі телеглядачі мали змогу задати питання, які їх хвилюють, і отримати на них кваліфіковану, але в той же час зрозумілу пересічному громадянину відповідь.

Запрошуємо переглянути повне відео передачі за посиланням нижче:

15.09.17 Громадська приймальня 14.00