skip to Main Content

Олексія Шевчука обрано до нового складу Правління Ukrainian Association of Government Relations Professionals and Lobbyists

Ще Джон Кенеді казав, що «лобісти у багатьох випадках виступають як добре підготовлені експерти у конкретних вузьких сферах і мають здібності пояснити складні теми у доступній та зрозумілій формі». Але в Україні з лобістами поки не склалося – не закріплена їх діяльність ані на законодавчому рівні, ані у свідомості громадян.

Проте є певні ентузіасти, які хочуть наблизити нашу країну в цьому питанні ближче до світових стандартів. Саме з цією метою й була створена Українська асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів, члени Правління якої були переобрані сьогодні, 23 серпня.

Ось що про це пишуть в самій Асоціації: «Ми розширили правління для того, щоб залучити найбільш ефективних професіоналів і комунікаторів в різних галузях, людей з досвідом комунікації в Україні та світі, людей ціннісних і активних. Основні цілі Асоціації на цей рік – просвітницька робота, організація комунікаційного майданчику III Міжнародного GR Форуму, робота з медіа проектом (БІЗНЕС.експерти, Голос Столиці, Факти ICTV, ОБОЗРЕВАТЕЛЬ ТВ, і ще 20 партнерами), допомога в коректній комунікації з органами влади, робота над профільним законодавством , робота з іноземними партнерами та профільними асоціаціями».

До складу правління увійшли знакові особистості в сфері GR та адвокації – Катерина Одарченко, Олексій Шевчук, Ярослав Романчук, Роман Бочкала, та інші.

Посилання на публікацію:

Ukrainian Association of Government Relations Professionals and Lobbyists