skip to Main Content

Олексій Шевчук разом із колегами домоглись зняття електронного браслета з нардепа Розенблата

17 жовтня 2017 року із народного депутата України Борислава Розенблата, що є підзахисним адвоката Олексія Шевчука, зняли електронний браслет у зв’язку з тим, що 16 жовтня 2017 року закінчився строк дії запобіжних заходів стосовно нього. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив особисто нардеп Розенблат.

Відповідно до матеріалів справи були зняті і додаткові обов’язки, що діяли у відношенні нього: прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою; не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Реалізація законного права на захист, а також професійна робота команди адвокатів зробили свою справу. Нагадаємо, що адвокати Розенблата заявили два відводи в зв’язку з порушеннями процесуальних норм під час вирішення питання про обрання запобіжного заходу – судді Олександру Бобровнику та прокурору Валентину Мусіяка.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір повторно клопотати перед Солом’янським районним судом міста Києва про повторне покладення обов’язків на Бориса Розенблата, зоокрема і щодо носіння браслета.

Джерело:
САП будет просить суд снова надеть на Розенблата браслет