skip to Main Content

ОЛЕКСІЙ ШЕВЧУК ВИСТУПИТЬ СПІКЕРОМ КУРСУ “SPEECHMAKING-ГІД ДЛЯ АДВОКАТА” В РАМКАХ LHS

 

Адвокат Олексій Шевчук виступить спікером курсу «Speechmaking-гід для адвоката»14 та 15 вересня 2020 року. Слухачі Legal High School дізнаються про сучасні підходи до мистецтва слова як у справах з представництва клієнта чи задля вирішення конфліктів, так і у судових засіданнях.

Ще з часів античної Греції вміння красно говорити високо цінувалося всіма греками, викликало подив і захоплення. Гомер прирівнював красномовство до мистецтва воювати, і це якнайкраще відображає суть адвокатської професії, адже головна зброя адвоката — його слова. Слова, вимовлені не просто так, а вибудувані у чіткі, логічні конструкції, які дають змогу слухачеві (клієнту, контрагенту, опоненту, суду) прослідувати від відправної точки — факту — до кінцевої — висновку. Найкраща війна — та, яку вдається виграти без жодного удару, найкраща справа адвоката — та, яку вдалося не довести до суду.

Сучасний світ надто динамічний, а тотальний запит на спрощення актуальний і для адвокатської діяльності. Питань, які треба вирішити, стає дедалі більше, часу — ні. Говорити чітко, структуровано, по суті, але не упускаючи головного та не нехтуючи деталями, — справжнє мистецтво. Канони ораторського мистецтва, відомі з часів Давнього Риму, сьогодні не піддаються сумнівам, вони переосмислюються, осучаснюються та отримують нове застосування. І, схоже, головним критерієм красномовства оратора у сучасному світі стає його зрозумілість кожному.

Перехід вищої юридичної освіти в Україні на письмові завдання, який стався два десятиліття тому (вступні та випускні іспити, письмові завдання замість дискусій на семінарах тощо), переслідував благу ціль — усунення суб’єктивності в оцінюванні. Одночасний розвиток дистанційних засобів комунікації теж не сприяли розвитку усного мовлення правників. Тому сьогодні адвокати, які володіють мистецтвом переговорів, — на вагу золота. А здобути базові знання з цього мистецтва можна одночасно із заліковими балами підвищення кваліфікації.

Курс акредитовано Національною асоціацією України, за проходження курсу ви можете отримати 6 адвокатських балів підвищення кваліфікації.

Лекції відбудуться у другій половині дня з 14:00 до 17:30. Усього блок включає 2 модулі (дні):
14.09 – Ораторське мистецтво
15.09 – Майстерність переговорів

Джерело: LHS