skip to Main Content

Наркотикам не місце на Оболоні!

Разом з активістами Громадської організації «Рух Змін» почали боротьбу з чи не найпідступнішим способом поширення наркотиків — написами telegram-каналів. Так, ці незрозумілі набори літер на будівлях і асфальті зазвичай використовують для збуту наркотичних речовин, зокрема дітям і підліткам. Цинічно, але переважна більшість такої «реклами» — біля шкіл, дитячих майданчиків.
Проінспектували 15 адрес і власноруч зафарбували більше 100 написів. Якщо ви помітили подібний напис на власному домі чи під’їзді — зафарбуйте, бо завтра ця біда може прийти в будь-який дім. Або приєднуйтесь до нас, такі рейди плануємо зробити регулярними.
Дякую своїй команді, хлопцям з «Руху Змін» за активність. Разом зробимо наш район здоровішим.
Молодь має навчатися, займатися спортом, розвиватися, подорожувати, а не експериментувати з власним здоров’ям і психікою. Наркозалежні мають проходити обов’язкове лікування та реабілітацію. А ті, хто продає наркотики, особливо, неповнолітнім, — відбувати кримінальне покарання по повній програмі #ЖивиТверезо #ЗдороваМолодь #АдвокатШевчук #Оболонь #Завжди_з_киянами #Удар