skip to Main Content

БУТИ РОТАРІЙЦЕМ ТА ЧЛЕНОМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА Є ОБОВ’ЯЗКОМ КОЖНОГО СВІДОМОГО ГРОМАДЯНИНА

З 25 жовтня 2021 року Олексій ШЕВЧУК набув членства Оболонській районні організації Товариства Червоного Хреста України в місті Києві, а з листопада 2022 року  в міжнародній організації Ротарі Інтернешнл.

Ще перед початком повномасштабного вторгнення рф на територію України Олексій ШЕВЧУК та Оболонська районна організація Товариства Червоного Хреста України в місті Києві проводили заходи, які покликані були навчити пересічних громадян надавати першу домедичну допомогу.

«Ротарі Інтернешнл»англ. Rotary International — це міжнародна сервісна громадська організація, мета якої — об’єднати ділових та професійних лідерів для надання гуманітарних послуг та сприяння доброзичливості та миру у всьому світі. Це неполітична та нерелігійна організація. Членство здійснюється за запрошенням і залежить від різних соціальних факторів. По всьому світу існує понад 35 000 клубів, які разом налічують 1,2 мільйона осіб, відомих як ротарійці.

Головний девіз «Ротарі Інтернешнл»: «Служіння понад власне я» (англ. Service above self), другим девізом виступає вислів «Більше усіх отримують ті, хто краще усіх працюють» (англ. They benefit most, who serve best).

Штаб-квартира знаходиться в Еванстоні, передмістя округу Кук міста ЧикагоІллінойсСША

Засновано організацію 23 лютого 1905 року. Вже понад 115 років Ротарі клуб об’єднує культури та з’єднує континенти, щоб разом відстоювати мир, боротися із неписьменністю та бідністю, забезпечувати людей чистою водою та викорінювати хвороби.

За останній рік Ротарі клуб та Товариство Червоного Хреста України на ряду з тисячами інших організацій відіграють важливу роль в боротьбі з агресором, забезпеченні людей в зоні бойових дій необхідною медичною та гуманітарною допомогою та інше.