skip to Main Content

АДВОКАТИ БАХМАТЮКА НАДІСЛАЛИ У ІНТЕРПОЛ ЙОГО ЗАЯВИ ЩОДО КЕРІВНИКА ОПУ БОГДАНА, – ОЛЕКСІЙ ШЕВЧУК

Адвокати Олега Бахматюка повідомили Інтерпол про те, що є політична заангажованість у цій справі і направили всі публічні виступи Бахматюка щодо керівника Офісу президента Андрія Богдана в Інтерпол та інші відомства.

Про це під час пресконференції розповів адвокат Олега Бахматюка Олексій Шевчук.

“Сьогодні ми повідомили всі правоохоронні органи, де перебуває Бахматюк. Ми сьогодні офіційно тричі, станом на зараз, повідомили Антикорупційний суд, де перебуває пан Бахматюк і який спосіб комунікації з ним можливий… Жодних підстав для будь-якого розшуку пана Бахматюка не існує. Будь-яка інформація, яка повідомлялася неодноразово на порталі “Слово і діло”… є фейковою”, – сказав Шевчук.

Адвокат заявив, що Олег Бахматюк не перебуває у розшуку.

“На сьогоднішній день, жодних підстав для міжнародного розшуку пана Бахматюка не існує. Більше того, ми сьогодні готові і вже підготували всі папери для міжнародної комунікації з Інтерполом для того, щоб унеможливити будь-які зловживання зі сторони України щодо процедури міжнародної комунікації в цьому політично вмотивованому кримінальному провадженні. Ми повідомили Інтерпол про те, що є політична заангажованість у цій справі. Ми направили всі публічні виступи пана Бахматюка щодо пана Богдана в Інтерпол та інші відомства, повідомляючи про те, що сьогодні ця справа носить виключно політичний підтекст”, – додав адвокат.

Шевчук також сказав, що сторона захисту у справі Писарука-Бахматюка буде вимагати порушення кримінальних справ відносно генерального прокурора України, його заступника, окремих суддів Антикорупційного суду, а також відносно окремих осіб Офісу президента.

Джерело: Судовий репортер