skip to Main Content

Адвокат Шевчук подав до суду на Зеленського. Вимагає скасувати призначення головою Держуправління справами Борзова

Про це Шевчук повідомив theБабелю.

«Сьогодні я оскаржував незаконне призначення Борзова. У мене єдиний шлях – іти до суду й добиватися справедливого рішення. Я переконаний у махінаціях, і як би не намагався Борзов і його нові покровителі приховати факт шахрайства, ми будемо максимально докладати зусиль для публічного розголосу цього «веселого злодійського угруповання незрозумілого забарвлення», – повідомив Шевчук.

Адвокат додав, що у середу, 14 серпня, отримав рішення судів про примусове внесення кримінальних проваджень щодо Борзова за фактом призначення і завтра долучить ці матеріали до позову.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Борзова з посади заступника керівника Державного управління справами і призначив його керівником Державного управління справами.

 

Про що йдеться?

У червні Зеленський розпорядився оголосити конкурс на посаду керівника Державного управління справами

Перед цим він звільнив попереднього голову ДУС Івана Куцака призначивши в. о. саме Сергія Борзова.

Пізніше Борзов подався на конкурс на цю посаду. У процесі лідерами конкурсу стали Шевчук, заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус та заступник департаменту державного майна МВС Фархад Фархадов.

Сам Шевчук у ЗМІ заявляв, що етапи конкурсу мають субʼєктивний характер, а також підкреслював, що буде оскаржувати рішення конкурсної комісії, якщо не стане переможцем. Своє рішення Шевчук мотивував тим, що на всіх етапах набирав майже максимальну кількість балів.