skip to Main Content

1 вересня – День Знань

День знань — особливе свято! Яскраве, емоційне, з хвилюючою атмосферою. І хоч сьогодні працювати і вчитися нам доводиться у складні часи, наша сила – в єдності та наполегливості. Столиця повністю готова до нового навчального року!
Команда @Віталій Кличко впродовж усього часу не відволікалась на політичні ігри, аробила все можливе, щоб школярі сіли за парти 1-го вересня. Багато батьків переймалися щодо карантинних обмежень. Тому я сам перевіряв чи є навчання в школах #Оболоні максимально безпечним.
Місто виділило чотири мільярди гривень на підготовку закладів освіти до нового навчального року. Столиця першою затвердила регламент відновлення освітнього процесу і закупила антисептики, маски для учнів і термометри. Тому кожного ранку всі учні та вчителі будуть проходити перевірку – вимірювання темпетратури та вхід до приміщень навчальних закладів – за нявності захисних масок. Навчальний процес у старшій та средній школі буде відбуватися без масок, але їх використання під час пересування по школі є обов’язковим.
Окремо звертаю увагу батьків – місто робить все необхідне, щоб убезпечити дітей, проте прошу проводити з дітьми бесіди щодо правил запобігання коронавірусу і позамежами шкіл. Жагу до знань не спинить ніякий коронавірус! Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Досягайте високих результатів у навчанні. І все в нас вийде!
#Завжди_з_Киянами