skip to Main Content

“Не Труба, а порожній барабан”: ДБР розкритикували через убивство копами дитини (+відео)

Державне Бюро Розслідувань не хоче виконувати своїх прямих обов’язків, оскільки у справі про вбивство поліцейськими 5-річного хлопчика Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому, з чотирьох осіб, які стріляли, підозри є тільки у двох.

Про це в ефірі ток-шоу “Народ проти” на телеканалі ZIK заявив адвокат Олексій Шевчук, зазначивши, що довелося звернутися до президента України Володимира Зеленського, щоб хоча б одне клопотання захисту було задоволено (щоб переглянути відео, доскролльте до кінця сторінки).

“Сьогодні той Труба, який очолює ДБР не труба, а порожній барабан. З чотирьох осіб, які стріляли, підозри тільки у двох. Що буде в цій країні, якщо ніхто не хоче виконувати свої прямі повноваження”, – обурився Шевчук.

За його словами, сьогодні в Україні забули такі терміни як ювенальна превенція, ювенальна юстиція, ювенальна пробація, а також знищили інститут дільничних інспекторів і правоохоронців, які повинні захищати дітей.

“Як тільки сьогодні хоча б один начальник райвідділу піде у відставку і понесе персональну відповідальність за те, що відбувається у нього в районі і як тільки сьогодні один із тих співмешканців або батьків понесе хоч якусь відповідальність за те, що він убив свою дитину, у нас не буде проблем. При цьому якщо це буде публічно освітлено і доведено до відома всім дільничним інспекторам”, – наголосив адвокат.

Джерело: “Не Труба, а порожній барабан”: ДБР розкритикували через убивство копами дитини